Logo Villanovia

Grupa

If you want to receive special offers, sign up for the newsletter.

Deweloper - Kontakt

Administratorem Państwa danych osobowych jest Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Czytaj więcej

  • Siedziba administratora znajduje się przy ul. Wadowickiej 8W, 30-415 Kraków, a kontakt jest możliwy na adres e-mail: kontakt@mota-engil-re.eu, telefonicznie: 22 463 17 00 lub listownie na adres korespondencyjny: Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa.
  • W sprawach związanych z danymi osobowymi, prosimy o kontakt na adres e-mail: odo@mota-engil-re.eu
  • Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora, jakim jest możliwość realizacji żądania osoby, której dane dotyczą, w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie, jak również w celu przedstawienia oferty marketingowej i informacji handlowej (w przypadku wyrażenia zgody z tym przedmiocie) oraz w celu dochodzenia/ochrony przed roszczeniami związanymi z realizacją ww. celów – do czasu realizacji żądań, przedstawienia oferty oraz upływu okresu przedawnienia ew. roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne, aby zrealizować Państwa żądanie. Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia obsługi tego zapytania.
  • Dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym do tego z mocy prawa (np. policji), podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi telekomunikacyjne i informatyczne, agencjom marketingowym (w przypadku wyrażenia zgody na cele marketingowe) oraz spółkom z grupy Mota-Engil prowadzącym inwestycje deweloperskie.
  • Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania.
  • Aby wycofać zgodę lub zrealizować swoje uprawnienia prosimy o e-mail na adres: odo@mota-engil-re.eu
  • Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku uznania, iż przetwarzanie Państwa danych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.
  • Więcej informacji jest w naszej Polityce prywatności i cookie – zachęcamy do zapoznania się z nią!

Mota-Engil Real Estate Management - Grupa

Grupa Mota-Engil

Grupa Mota-Engil powstała w 1946 roku. Jest przedsiębiorstwem o międzynarodowym zasięgu, prowadzącym obecnie działalność gospodarczą z zakresu budownictwa i zarządzania infrastrukturą w sektorach: inżynierii i budowy, środowiska i usług środowiskowych (gospodarka odpadami, gospodarka wodna, porty, logistyka, energia oraz utrzymanie), projektów transportowych (drogi, mosty, transport miejski) oraz wydobycia.

Jako lider w Portugalii, Mota-Engil znajduje się na ugruntowanej pozycji wśród 30 największych europejskich grup budowlanych. Spółka jest obecna w 22 krajach, na 3 różnych obszarach geograficznych - w Europie, Afryce i Ameryce Łacińskiej. Niezależnie od miejsca, zawsze spełnia rygorystyczne standardy dotyczące jakości i potencjału, niezbędnego do prowadzenia inwestycji na każdym z tych rynków i tym samym ugruntowuje swoją międzynarodową pozycję. Mota-Engil posiada udziały w ponad 250 spółkach i zawdzięcza swoją pozycję na rynku wyznawanym warościom oraz tożsamości kulturowej, osadzonej w wyjątkowej, zintegrowanej wizji przyszłości. Wizja ta polega na jeszcze większej internacjonalizacji, innowacyjności      i konkurencyjności Grupy w ujęciu globalnym.

Więcej informacji na:
 

1. Most VASCO DA...

2. Most VASCO DA...

3. CENTRO CULTUR...

4. Fundacja CHAM...

5. Fundacja CHAM...

6. Fundacja CHAM...

7. OCEANARIUM, L...

8. BOLSA DE VALO...

9. EMBARQUE NACA...

10. SINES TERMIN...

11. PINHAL INTER...

12. ALTO DO LIND...

13. ETAR CASTELO...

14. 4 DE ABRIL B...

15. TORRES ATLAN...

16. TORRES ATLAN...

17. TORRES ATLAN...

18. OBWODNICA PR...

19. PARKING NOWY...

20. ANGEL WINGS,...

21. JUSTIN CENTR...

011 P